KWW NIEZALEŻNI DLA GORLIC

 

KWW NIEZALEŻNI DLA GORLIC
 

Według Słownik języka polskiego „NIEZALEŻNY” to:

 

1. «niepodporządkowany komuś, czemuś, decydujący o sobie; też: świadczący o braku podporządkowania komuś lub czemuś»

 

2.  «niebędący wyznaczonym, zdeterminowanym przez coś»

 

3. «wygłaszający bezstronne opinie»

 

4. «nienależący do żadnej z rywalizujących partii»

 

 TACY WŁAŚNIE JESTEŚMY!

 

Jesteśmy grupą ludzi nieuwikłanych partyjnie. Nie łączą nas interesy, ani układy.  Mamy czyste ręce i chęć działania na rzecz Gorlic. Chcemy odpolitycznienia samorządu – dziury w chodnikach, potrzebne inwestycje nie mają przecież barw partyjnych. Interes miasta, poprawa życia gorliczan to nasz priorytet.  Nasze naczelne hasło brzmi:

 

SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW NIE DLA POLITYKÓW

 

NASZYM KANDYDATEM NA BURMISTRZA JEST ALICJA NOWAK. 

 

PRZEZ LATA PRACY W SAMORZĄDZIE UDOWODNIŁA, ŻE

 

DLA NIEJ NAJWAŻNIEJSILUDZIE!

 

ZDANIEM WIELU, TO NAJLEPSZY KANDYDAT NA BURMISTRZA 

 

NIEZALEŻNI DLA GORLIC - KANDYDAT NA BURMISTRZA

ALICJA NOWAK KANDYDATKA NA BURMISTRZA GORLIC

 

PROGRAM WYBORCZY KANDYDATKI

PROGRAM WYBORCZY ALICJI NOWAK

 NASI KANDYDACI:

 

 

  OKRĘGI WYBORCZE I KOMISJE OBWODOWE 

 

Okręg wyborczy nr 1  – kandydat: Danuta Mieczysława Baran, 45 lat

 Ulice: Azaliowa, Biecka strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 29 do końca oraz od skrzyżowania z ul. Michalusa do nr 104 i strona lewa do nr 25, Jagodowa, Jesionowa, Kolejowa, Kombatantów, Malinowa, Różana, Skrzyńskich, Ks. Tokarza, Zakole, Zielona, Chopina, Michalusa, Młyńska, Przemysłowa, Solidarności,

 

Lokale wyborcze: siedziba Zarządu Osiedla Nr 10, ul. Kolejowa 4 oraz Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4.

 

Okręg wyborczy nr 2 – kandydat: Kandydat: Tadeusz Stępień, lat 72

 


Ulice: Andersa, Brzozowa, Dębowa, Dmowskiego, Paderewskiego, Sikorskiego 1, 3, 5, 7, Ściegiennego,  Wyszyńskiego

 

Lokal wyborczy: Miejski Zespół Szkół Nr 3, ul. Wyszyńskiego 16

Okręg wyborczy nr 3Kandydat:  Grzegorz Jędryczka,  lat  35
 


Ulice: Graniczna, Leśna, Robotnicza, Sikorskiego – domy prywatne, Wincentego Pola, Wspólna, Zagórzańska

 

Lokal wyborczy: Miejski Zespół Szkół Nr 3, ul. Wyszyńskiego 16 – wejście boczne

 

Okręg wyborczy nr 4
Kandydat:  Krzysztof Adam Cebula, lat 52

 


Ulice: Bardiowska, Garncarska, Hallera 4 – 10 i od 13 do końca (numery nieparzyste), Korczaka, 11Listopada.

 

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Hallera 17

Okręg wyborczy nr 5Kandydat:  Grzegorz Piotr Bochniak, lat 42


Ulica Hallera od nr 14 do końca (numery parzyste)

 

Lokal wyborczy: świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska”, ul. Hallera 81

Okręg wyborczy nr 6Kandydat: Kazimierz Roman, lat 65

 

Ulice: Gajowa, Jasna, Laskowskiego, Letnia, Łysogórska, Mała, Michny, Milenijna, Nawsie, Okulickiego, Pułaskiego, Sadowa, Stróżowska strona prawa od mostka na ul. Kapuścińskiego do końca oraz strona lewa od nr 59 do końca, Wesoła, Wiosenna

 

Lokal wyborczy: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera, ul. M. Kromera 1

Okręg wyborczy nr 7Kandydat: Adam Stanisław Szczur, lat 58


Ulice: Konopnickiej od nr 19 do końca (numery nieparzyste), Okrzei, Tuwima od nr 2 do końca (numery parzyste)

 

Lokal wyborczy: Świetlica Osiedlowa nr 5 (dawne przedszkole szwedzkie), ul. Tuwima 6

 

Okręg wyborczy nr 8Kandydat: Paweł Żegleń, lat 36


Ulice:  Konopnickiej od nr 10 do nr 18, od nr 20 do końca (numery parzyste)

Lokal wyborczy: Świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (dawne przedszkole szwedzkie), ul. Tuwima 6

Okręg wyborczy nr 9 – Kandydat:Piotr Tadeusz Setlak,lat 25


Ulice: Asnyka, Biecka od nr 4 do nr 18, od nr 20 do nr 68 (numery parzyste), Konopnickiej od nr 2 do nr 7, Norwida, Potockiego, Tuwima od nr 1 do końca (numery nieparzyste)

 

Lokal wyborczy: Starostwo Powiatowe, ul. Biecka 3

Okręg wyborczy nr 10Kandydat:  Bogusław Stanisław Wojewodzic, lat 44


Ulice: Krasińskiego, Legionów (z wyłączeniem bloku nr 3), Moniuszki, Ogrodowa, Park Miejski, Rzeźnicza, Parkowa od nowego mostu na rzece Ropie do końca, Słowackiego

 

Lokal wyborczy: Miejski Zespół Szkół Nr 4, ul. Krasińskiego 9

Okręg wyborczy nr 11Kandydat: Bogusław Ryszard Wiejaczka, lat 51


Ulice: Blich, Cicha, Garbarska, Karwacjanów, Kącik, Kręta, Krótka, Krzywa, Legionów (blok nr 3), 3 Maja, Mickiewicza, Św. Mikołaja, Nadbrzeżna, Plac Dworzysko, Plac Kościelny, Piekarska, Podkościelna, Rynek, Stroma, Strażacka, Ks. Świeykowskiego, Wąska, Wróblewskiego.

 

Lokal wyborczy: Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Wróblewskiego 12

 

Okręg wyborczy nr 12Kandydat:Jolanta Danuta Kiwior, lat 56

 


Ulice: Jagiełły, Kapuścińskiego, Kołłątaja, Kromera, Łukasiewicza, Narutowicza, Niepodległości, Piłsudskiego, Stawiska, Stróżowska (strona lewa od nr 1 do nr 57 oraz strona prawa od nr 2 do mostka na ul. Kapuścińskiego).

 

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Jagiełły 9

Okręg wyborczy nr 13Kandydaci: Sławomir Wojciech Litwa, lat 47


Ulice: Kopernika, Słoneczna blok nr 3 i nr 5.

 

Lokal wyborczy: Miejski Zespół Szkół Nr 5, ul. Krakowska 5

Okręg wyborczy nr 14Kandydat:  Waldemar Badowski, lat 62


Ulice: Cmentarna, Krakowska (od nr 4 do nr 18 oraz 20 do końca), Lipowa, Słoneczna 6, Partyzantów, Podzamcze, Wrońskich, Zamkowa.

 

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 5, ul. Krakowska 11

Okręg wyborczy nr 15Kandydatka: Agata Justyna Maciaszek, lat 37


Ulice: Krakowska 19, Słoneczna blok nr 1 i nr 4, od 7A do końca (tj. budynki o numerach: 7A, 8, 10, 12, 14, 16, 18 oraz 20)

 

Lokal wyborczy: Klub „Jubilat”, ul. Kopernika 10

Okręg wyborczy nr 16Kandydatka: Alicja Nowak, lat 58


Ulice: Broniewskiego, Orzeszkowej, Pod Lodownią, Żeromskiego

 

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 4, ul. Broniewskiego 11

 

Okręg wyborczy nr 17 – Kandydatka: Sylwia Monika Witnik, lat 41

 


Ulice: Długosza, Łokietka, Pocieszka, Reymonta, Słowacka, Tęczowa, Węgierska od nr 2 do nr 32A (numery parzyste) i od nr 33 do końca, Parkowa od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do nowego mostu na rzece Ropie.

 

Lokal wyborczy: Filia Zespołu Szkół Ekonomicznych, ul. Węgierska 13

Okręg wyborczy nr 18Kandydat: Maciej Rafał Wodziński, KWW Niezależni dla Gorlic, 36


Ulice: Brzechwy, Gałczyńskiego, Kościuszki od nr 2 do nr 24A (numery parzyste) oraz od nr 25 do końca, Krzewickiego, Makuszyńskiego, Nowodworze, Prusa, Reja, Św. Maksyma.

 

Lokal wyborczy: Miejski Zespół Szkół Nr 1, ul. Piękna 9

Okręg wyborczy nr 19 – Kandydatka:  Monika Kędzior, lat 33


Ulice: Chrobrego, Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego od nr 29 do końca, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Miodowa, Warneńczyka, Spacerowa.

 


Lokal wyborczy:
Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Ariańska 3 (wejście od podwórza)

Okręg wyborczy nr 20Kandydat:  Adrian Krzysztof  Wokurka, lat 32


Ulice: Ariańska, Armii Krajowej, Batorego, dr Jezierskiego, Kochanowskiego od nr 1 do nr 26, Kościuszki od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste), Piękna, Plac Targowy, dr Rybickiego, Sienkiewicza, Sportowa, Szpitalna, Węgierska od nr 3 do nr 29 (numery nieparzyste).

 

Lokal wyborczy: Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Ariańska 3 (wejście główne)

 

Okręg wyborczy nr 21 - Kandydat: Robert Jan Sendecki, lat 56

 


Ulice: Biechońskiego, Dolna, Dukielska, kpt Klimkowicza, Kwiatowa, Lenartowiczów, Łąkowa, Polna, Sokolska, Sosnowa, Zbożowa.

 

Lokal wyborczy: Filia Gorlickiego Centrum Kultury, ul. Dukielska 73

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Parent page: KWW NIEZALEŻNI DLA GORLIC