SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2014 ROKU!!!

 
 

Dobiega końca kolejny rok. Stoję przed lustrem i za pomocą osiągnięć współczesnej kosmetologii tuszuję ślady malowane na mojej twarzy przez czas.

 

 

Magia  wykonywana przed lustrem po osiemnastym roku życia staje się coraz trudniejsza, a osiągane efekty mniej satysfakcjonujące. Pociesza jednak fakt, że zabawa sylwestrowa zaczyna się późno, a panujący na salach balowych półmrok w połączeniu z „urodotwórczymi” procentami podnosi wskaźnik urody niejednego Kopciuszka, niwelując przy tym znaki mijającego czasu.

 

Tej szalonej sylwestrowej nocy pamiętać trzeba, żeby nie przesadzić z toastami, by karoca nie zmieniła się w dynię, a królewicz w żabę, i tego wszystkim i sobie życzę.

 

Dla mnie mijający rok był wyjątkowo łaskawy, co nie znaczy, że łatwy. Mogę więc zanucić noworoczną piosenkę Seweryna Krajewskiego „Mija Rok”:

 

Mija rok, dobry rok,

Z żalem dziś zegnam go,

Miejsce da nowym dniom,

Stary rok, dobry rok

 

Jak to mówią: „rok nie wyrok”,  damy radę i tym nadchodzącym dniom i miesiącom niezależnie od tego jakie będą. Jednak życzę wszystkim, żeby były to wspaniałe dni, które za 365 dni będziemy z żalem żegnać.

DOSIEGO ROKU!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.