INTERPELACJE – SIERPIEŃ 2013

 

 

Gorlice, 29.08.2013 r.

 

Radna Miasta Gorlice

Alicja Nowak

 

INTERPELACJE SIERPIEŃ

I

 

Ponownie zgłaszam potrzebę wyremontowania fragmentu ciągu pieszego przy ulicy Ariańskiej. Zapowiedź uwzględnienia tego działania w budżecie na rok 2013 została przekazana w odpowiedzi na interpelację w maju 2012 r. Proszę o podanie przybliżonego terminu rozpoczęcia zaplanowanego na ten rok remontu.

 

II

 

Na jakim etapie jest sprawa solarów zamontowanych na schodach krytej pływalni. Gołym okiem widać, że nie spełniają swojej roli, są szczelnie zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych, z czego wnioskować można, że straty ponoszą obie strony inwestor czyli miasto i wykonawca. W odpowiedzi proszę uwzględnić koszty i straty miasta bądź krytej pływalni w związku z niewykorzystaniem solarnego ogrzewania oraz na jaką sumę opiewa faktura za nadzór budowlany?

 

III

 

Zarządcy nieruchomości zwracają się o przedstawienia planowanych przez Urząd Miasta działań w celu przeprowadzenia skutecznych eksmisji uciążliwych lokatorów, w tym mieszkańców nieruchomości przy ul. Biecka 8, którzy są najemcami mieszkań komunalnych, nie płacą czynszów, urządzają libacje, dewastują mienie komunalne, uprzykrzają życie innym, są zdrowi i nie posiadają dzieci.

 

 

IV

 

Dotarły do mnie informacje, że przy budowie łącznika Stawiska – Korczaka doszło do istotnych odstępstw od projektu budowlanego i naruszona została decyzja środowiskowa z grudnia 2010 r., proszę o informację w tym temacie

 
 

ODPOWIEDZI NA POZOSTAŁE INTERPELACJE

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.