Przeprosiny zamiast odsiadki

 
 

 

 

Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierz wypływa” pocieszają się ci, którym brak nadziei na  szybkie udowodnienie swojej niewinności. Ja na przeprosiny za oszczerczy tekst „Nowakgate” opublikowany przez Jarosława Rozpłochowskiego na portalu gorlice24 czekałam ponad dwa lata i wreszcie się doczekałam.

 

Przyjęte w styczniu przez Sąd Rejonowy w Gorlicach – dla mnie dość drastyczne finansowo – rozwiązanie wobec uchylającego się od przeprosin dłużnika okazało się skuteczne.

 

Na 16. stronie „Gazety Krakowskiej” z dniu 19 marca 2013 r. znajduje się – wciśnięty między duże ogłoszenia – opublikowany  malutką czcionką tekst  tak długo oczekiwanych PRZEPROSIN.

 

No cóż że literki malutkie, cóż że tak późno, najważniejsze że sprawiedliwości stało się zadość, a oszczerca okazał skruchę i przeprosił.

 

Cieszę się, że pan Jarosław Rozpłochowski zdecydował się na zrealizowanie sądowego wyroku, bo głupio by było, żeby powodem jego odsiadki stało się magiczne słowo: „PRZEPRASZAM”.

 

W związku z tym, że tekst przeprosin, zgodnie z wyrokiem sądu, ma się ukazać w kolejnym wtorkowym i dwóch piątkowych wydaniach „Gazety Krakowskiej”, a także we wtorkowych i piątkowych wydaniach „Dziennika Polskiego”, w Regionalnej Telewizji Gorlice, na stronie internetowej GKS Glinik i oczywiście na portalu gorlice24, proszę czytelników mojego bloga o sygnalizowanie pojawiania się tych oczekiwanych przeze mnie działań, żebym mogła je monitorować. Ze względu na mikry druk, ich odnalezienie przypomina szukanie igły w stogu siana.

 

No cóż, trzeba się jednak cieszyć z tego co jest. Sprawiedliwość na gorlickim rynku i tak zrobiła milowy krok.

 

8 komentarzy

 1. czytelnik pisze:

  Te przeprosiny powinny być w dodatku Gazety Gorlickiej, a nie w Krakowskiej, bo Gorlicką czytają, a nie Krakowską, ale JR to sprytny człowiek, a mały druk to wiadome, aby jak najmniej ludzi przeczytało 🙁 pewnei na jego stronie też będzie nawet nikt nie zauważy 😉

 2. Tomasz pisze:

  Pani Alicjo popijam kawke i z uśmiechem rozkoszuje się czytaniem finału sprawy. SZACUNEK !!! Chłopina do końca swoich dni tej lekcji pokory nie zapomni, gdzie kolana pod ciężarem jego cwaniactwa i głupoty ugiąć się musiały !!!

 3. batko pisze:

  Jak można tolerować w mieście takiego osobnika , który pomówieniami, oszczerstwem próbuje wływać na losy ludzi i eliminować najbardziej wartościowe i bezkompromisowe jednostki działające na rzecz swoich wyborców i praworządność, w tym tak sponiewieranym kraju.
  Taki z Bożej łaski „dziennikarz”, osoba skazana za oszustwa ma sponsorów w władzach lokalnych, korzystając z ich parasola ochronnego.
  To miasto nierządem stoi
  Myślę, że to coś za coś.
  Zobaczyliście prawdziwą twarz Rozpłochowskiego i lokalnej władzy.
  Nic bardziej przekonywującego jak osobiste odszczekanie zarzutów

 4. obserwator pisze:

  Nie wiem jakim cudem ten Pan opublikował ten materiał na „jego” portalu, skoro nawet nie widzę aby portal byl wpisany do Rejestru Sądu Okręgowego , przynajmniej nie mogę doszukać sie takiej informacji na stronie głównej, a moim zdaniem powinna taka informacja być, tak jak to ma konkurencja. No chyba ze sie myle.

  • anowak pisze:

   Prokuratura powołała biegłego i przekazano mi informację, że gorlice24 to nie dziennik tylko działalność gospodarcza, a co za tym idzie J.R. to nie dziennikarz tylko przedsiębiorca. Widać niektórym tak można – to jest Polska właśnie.

   • Alfred pisze:

    Więc jakim prawem legitymuje się legitymacją dziennikarską? Jakim prawem uważa się za dziennikarza?

    • anowak pisze:

     Są tacy, którzy twierdzą, że są Napoleonem, a inni, którzy głoszą, że Elvis żyje, jeszcze inni nazywają się dziennikarzami. – A kto im zabroni :-)? Pozdrawiam 🙂

 5. TOMCIOOOO P. pisze:

  SWEGO CZASU TWIERDZIL ZE JEST POLICJANTEM HAHAHA POWAZNIE A LUDZIOM ROZPOWIADA ZE JEST DZIENNIKARZEM OD PONAD 20-STU LAT BLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA CZYLI W WIEKU 16 LAT ZDOBYL DYPLOM DZIENNIKARZA HAHAHAHA A ZAPYTANY PRZEZ SEDZIEGO O WYKSZTALCENIE ODPOWIADA-OGOLNE CO ZA MATACZ….I TAK JAK POWIEDZIANE ZOSTALO JUZ W TV GORLICE….CZLOWIEK OBDARTY Z AMBICJI,KRETACZ,MANIPULANT….PANI ALICJO W PANI NADZIEJA ZEBY ZAKONCZYC TE JEGO MACHLOJE I POKAZAC GORLICKIM MIESZKANCOM I WOGOLE CALEJ MALOPOLSCE JEGO PRAWDZIWA TWARZ….NIECH PAKUJE MANDZUR BO ZK NOWY SACZ SZYKUJE KOJO…POZDROWIENIA DLA PANI ALICJI……..:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.